Arrange a Viewing

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Złota 44 – nowa jakość życia

30 sierpnia 2018 at 10:42 · ·Możliwość komentowania Złota 44 – nowa jakość życia została wyłączona

Złota 44 – nowa jakość życia

Apartament to już nie tylko słowo oznaczające mieszkanie o wysokim standardzie. Coraz częściej miejsce tego typu to wyznacznik nowego podejścia do życia, pracy, rodziny, planów dotyczących przyszłości. Nie chodzi już o luksus i przepych, ale o miejsce, gdzie w zasięgu ręki znajduje się wszystko, czego potrzeba nam, ludziom, do zaspokojenia potrzeb. A one cały czas ewoluują.

W tej chwili zdajemy sobie sprawę z tego, że aby żyć pełnią życia, potrzebujemy wielu innych bodźców, niż tych, które jeszcze kilka dekad temu, były uważane za wystarczające. Chcemy mieć miejsce na ziemi, gdzie możemy zaznać relaksu po ciężkim dniu pracy, w bardziej aktywny niż kiedyś sposób. Chcemy możliwości uczestniczenia i organizacji spotkań z przyjaciółmi w miejscu, które będzie miało swój charakter. Marzy nam się popołudniowy odpoczynek w cichym i spokojnym otoczeniu. To wszystko można odnaleźć właśnie w wysokiej klasy apartamentowcach.

Złota 44 to miejsce dla osób, które chcą żyć w sposób zgodny ze swoimi potrzebami oraz tym, co dyktują nam trendy. Idealne dla tych, którzy po dniu pracy chcą odpocząć w aktywny sposób na basenie, czy zaznać relaksu w spa bez opuszczania domu. Miejsce w centrum miasta, gdzie można zaznać chwili spokoju, spędzić wieczór w gronie przyjaciół, nie martwić się o swoją prywatność przy jednoczesnej swobodzie codziennego życia.

Takie możliwości są coraz częściej doceniane przez ludzi sukcesu, którzy potrzebują swojego miejsca na ziemi. Wśród osób, które odnalazły je w wieży Złota 44, znalazło się wielu polskich i zagranicznych inwestorów, biznesmenów, czy celebryci i gwiazdy takie jak R. Lewandowski z rodziną, czy Joanna Krupa. Oni już wiedzą, że apartament to nie tylko przestronne wnętrze, ale też zupełnie nowy, niezwykły styl życia.

Categories: Bez kategorii

Oskar Mądry

Oskar Mądry

Expert agent

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint.