Arrange a Viewing

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint occaecati cupiditate non provident, similique sunt in culpa qui officia deserunt mollitia animi, id est laborum et dolorum fuga.

Złota 44 – na ustach mediów z całego świata

29 sierpnia 2018 at 07:22 · ·Możliwość komentowania Złota 44 – na ustach mediów z całego świata została wyłączona

Złota 44 – na ustach mediów z całego świata

Przywykło się mówić o tym, że drapacze chmur, luksusowe apartamenty, czy niesamowite, nowoczesne budowle są domeną takich miejsc jak Dubaj czy bogate miasta Stanów Zjednoczonych. Mało kto spodziewa się takich atrakcji w sercu Europy, w mieście, które jeszcze kilkadziesiąt lat temu legło w gruzach, jako symbol heroicznej walki podczas Drugiej Wojny Światowej. A jednak, od niedawna możemy być dumni z budynku, który powstał w samym sercu Warszawy. Najwyższego budynku mieszkalnego w Europie, który do tej pory zdobył już wiele branżowych i prestiżowych nagród.

Złota 44 zasłużyła na to, aby rozpisywały się o niej największe, światowe media. Ten niezwykły budynek, powstały z projektu Daniela Libeskinda zyskał uznanie, dzięki swojej wyjątkowości, choćby w takich aspektach jak najdłuższy, prywatny 25 metrowy basen, który znajduje się na ósmym piętrze budynku, a korzystać mogą z niego wszyscy mieszkańcy i ich goście.

Ten niedawno powstały apartamentowiec, to nowoczesne odpowiedzi na potrzeby mieszkańców, skupiające się w tym jednym, nowoczesnym budynku. Kształt wieży pozwala na uzyskanie odpowiedniego światła wewnątrz, a zastosowanie odpowiedniego przeszklenia gwarantuje ograniczenie promieniowania UV wpadającego do budynku. Więcej na temat zadziwiającej konstrukcji można było przeczytać w lipcowo-sierpniowym wydaniu „Blueprint Magazine” z 2017 roku, gdzie Złotej 44 poświęcono sześciostronicowy artykuł opisujący to architektoniczne dzieło i przytaczający komentarze jego twórcy.

Złota 44 została także doceniona w magazynie „The Telegraph” w numerze z 29 lipca 2017, gdzie przedstawiono ten adres w rankingu najwyższych budynku mieszkalnych świata, w artykule „Don’t look down” („Nie patrz w dół”) opisującym budynki z Dubaju, Toronto czy Miami.
Sam zakup apartamentów w budynku Złota 44 jest uznawany za niezwykle korzystną inwestycję. Cytując za „Business Insider Polska” słowa zagranicznego inwestora Jeffreya E. Stonger, Co-Head of Europe Amstar: „… Polska jest postrzegana jako bezpieczna przystań, jeśli chodzi o inwestycje w nieruchomości. Fundusze instytucjonalne oraz prywatni inwestorzy decydują się na długoterminowe lokowanie kapitału nad Wisłą. Zachęcają ich m.in. stopy zwrotu wyższe niż na Zachodzie.”

Categories: Bez kategorii

Oskar Mądry

Oskar Mądry

Expert agent

At vero eos et accusamus et iusto odio dignissimos ducimus qui blanditiis praesentium voluptatum deleniti atque corrupti quos dolores et quas molestias excepturi sint.